JAUNUMI
  KONKURSS 2012
   Vērtēšanas process
   Žūrija
   Konkursa kategorijas
   Specbalvu kategorijas
   Bildes 2012
  DARBU IESNIEGŠANA
  IESNIEGTIE DARBI
  KONTAKTI
  ARHĪVS 2011
 
12.06. – Tas brīdis ir klāt!

12. jūnijā oficiāli atklājam konkursa PrintArt Award darbu iesniegšanas maratonu, kas ilgs 94 dienas un noslēgsies 14. septembrī ar labāko darbu parādi un izcilnieku apbalvošanas svētkiem. Jau desmito gadu pēc kārtas darbus vērtēs starptautiski eksperti un atzīti pašmāju profesionāļi, lai noteiktu, cik radoši dizaina idejas esam pārvērtuši izcilos darbos. 
Par to, kā likt dizainam iemirdzēties, runāsim vairāk nekā jebkad agrāk. Labāko darbu autoru piezīmes, žūrijas locekļu padomi un vienkārši labi un interesanti darbu paraugi – tam visam varēsiet sekot līdzi mūsu Twitter/PrintArt Award,  Facebok/PrintArt Award kontos un, protams, mājas lapā.
Ja esi dizaina, poligrāfijas vai vizuālās komunikācijas profesionālis, ja tavā drukāto darbu sarakstā mirdz dārgakmeņi, tad neturi sveci zem pūra un rādi to citiem! Aizpildi anketu,  piesaki kurjeru un kļūsti par radošās Drukas un dizaina brālības kavalieri! Katrs darba iesniedzējs tiks apbalvots ar gandarījumu, bet pirmos darbu iesniedzējus sumināsim īpaši.

 

Uz tikšanos!
Jūsu PrintArt Award 
Informācija medijiem 12.06.
  
 
 
 
 
 
 
   
                                                            © copyright Printart         Dizains: Larsoni