JAUNUMI
  KONKURSS 2012
  DARBU IESNIEGŠANA
  IESNIEGTIE DARBI
  KONTAKTI
  ARHĪVS 2011
 
22.08. - Iesniegts firmas stila komplekts. Uzzini, kāds!

Lai arī vasara tuvojas beigām, konkurss rit uz priekšu, un mums ir jauns pieteikums – grafiskā dizaina uzņēmums Dd studio ir iesniedzis savu jauno firmas stilu.

DD_Studio.jpg

Izstrādājot vizuālo identitāti, galvenais mērķis bija panākt, lai tā ļauj viegli identificēt uzņēmumu, atpazīt un atcerēties to. Visās stila daļās (gan dokumentācija, gan mājas lapa) tika izmantoti vienojoši elementi – logo, sauklis, krāsas, burtu šrifts. Veidojot jauno stilu, būtiski bija arī saglabāt priekšstatu, ka uzņēmums pārstāv radošu nozari.

Darbs iesniegts kategorijā A1 – Firmas stila komplekti (lietišķās korporatīvās identitātes materiāli: vizītkartes, veidlapas, aploksnes, komplimentu kartes, mapes u.c.).   
6.08. - Iesniegti pirmie komerciālā iepakojuma darbi!

Ar nelielu aizkavēšanos, bet savu kārtu sagaidījuši vēl divi PrintArt Award konkursā iesniegtie darbi – iepakojuma kastītes RESQIN un CareBerry.

Care-Berry_Primera.jpg

Vienā glabājas sejas ādas kopšanas līdzeklis, otrā – sūkājamās tabletes. Darbus konkursa kategorijai E1 „Komerciālais iepakojums” pieteicis Nikolajs Kudrjašovs no RPU SIA ZETA un šajā kategorijā tie ir pionieri!    
16.08. - Ziņas, kas iepriecina – pieteikti trīs jauni darbi!

Divi no tiem ir mākslas katalogi: Darjas Meļņikovas „Jaucot līnijas, kārtojot kaudzes” un Kaspara Groševa „I/O. Bez ienaidniekiem”, kas ir pirmie iesniegumi šajā kategorijā.

vaks_DM.jpg

Izdevumi ir saistīti ar abu mākslinieku personālizstādēm, kas norisinājās 2011. gada maijā–jūnijā "kim?" laikmetīgās mākslas centrā, taču tika izdoti gandrīz gadu vēlāk, mēģinot aplūkot notikumus ar laika distanci caur tekstiem un attēliem. Abi katalogi ir vizuāli līdzinieki. Teksta daļa drukāta uz plānāka papīra, bet attēli – uz biezāka.

Un ir vēl viens darbs – pasākuma „Rise Of Groove Empire” plakāts, tā autors – Kristaps Reimanis.

ROGE_post.jpg

   
3.08. - Kategorijā „A3 Kalendāri” iesniegts jau otrais darbs!

12 mēneši, 12 kolēģi, 12 krāsaini stāsti. Luminiscējošie logo ļauj plānot tikšanos arī tumšajās diennakts stundās, bet termodruka uz vāka slēpj kādu vēlējumu. Tieši tāds ir PrintArt Award konkursam šonedēļ iesniegtais darbs aPlāns 2012 – plānotājs, kas veidots Alpha Baltic darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem.

A-plans.jpg

Katrs mēnesis tiek sākts ar kāda kolēģa bilžu kolāžu, atklājot viņa gadu – neparastas lietas, vietas un sajūtas, kuras palīdz atklāt fotogrāfijas. Plānotājs tapis tīrās līnijās un krāsās, ietekmējoties no iPhone minimālisma.

Darbu iesniedza Undīne Pelčere no SIA Gandrs poligrāfija konkursa kategorijā A3 – Kalendāri. Šajā kategorijā tas ir jau otrais darbs - gaidām arī pārējos!  
31.07. - Konkursam iesniegts Latvijas Gāzes gada grāmatas komplekts

Mums ir lieliskas ziņas! PrintArt Award konkursam ir iesniegts vēl viens darbs – Latvijas Gāzes gada grāmatas komplekts, kas tapis par godu uzņēmuma 150 gadu jubilejai! Gada grāmatas komplekts palīdz izsekot gāzes pieaugošajai nozīmei no pirmās gāzes fabrikas izveidošanas brīža līdz mūsdienām. Darbs ir iesniegts kategorijā A2 „Korporatīvās un komerciālās komunikācijas materiāli”.

 LG_gadaGramata.jpg

Atceries, ka pieteikt savu darbu PrintArt Award konkursam tu vari līdz 14. septembrim, bet kālab gaidīt tik ilgi? Izdari to jau šodien!   
25.06. - Par vēl vienu darbu bagātāki!

Rezumējot pagājušās nedēļas notikumus, varam teikt, ka PrintArt Award konkursā esam saņēmuši vienu pieteikumu. Jā, tikai vienu..., toties KĀDU! Tas ir stāsts par tradīciju, Latvijas lepnumu un īpašu dzīvesveidu. Konkursā ir pieteikts jauno Ērenpreiss velosipēdu katalogs un brošūra!

A2-Erenpreiss.jpg

Jā, jā, tas ir tas pats vecais labais Ērenpreiss, par kuru tev kādreiz ir stāstījis tavs vectētiņš... Precīzāk, Gustava Ērenpreisa brāļa mazmazdēla Toma Ērenpreisa atjaunotā velosipēdu darbnīca, kas nu laidusi klajā četrus gaumīgus velosipēdus, kurus noteikti novērtēs retro stila cienītāji un ne tikai.

Lai labi ripo!  
18.06. – PrintArt Award konkursam iesniegti pirmie trīs darbi!

Sveiciens jaunu nedēļu uzsākot! Esam patiešām priecīgi, ka ziņa par darbu iesniegšanu PrintArt Award konkursā ir sasniegusi dzirdīgas ausis, jo pērnās nedēļas izskaņā esam saņēmuši jau trīs konkursa pieteikumus. Par tiem nu bildīsim dažus vārdus. 

Un tā, pirmā bezdelīga bija grāmata cietajā sējumā SJÆLENS TOLV INDVIELSER, tā ir dāņu valodā un stāsta par divpadsmit horoskopa zīmēm – atturīgi un noslēpumaini.

D1-SJOLENS TOLV INDVIELSER.jpg

Tai knaši sekoja nākamais pieteikums – Veto Magazine #22. Jaunākais numurs, kas veltīts popularitātes tēmai. 

D3_Veto_magazine.jpg

Visbeidzot, piektdienas izskaņā tika pieteikts vēl viens darbs: Kalendārs – personiskās vēstures krājkase. Galda kalendārs veidots, atzīmējot uzņēmuma „Latvijas Gāze” 150 gadadienu.

A3-LG_kalendars_2012_Ogilvy_3_WEB.jpg 

Lieliskie, radošie, mākslinieciskie prāti! Piesakiet arī jūs savu darbu, un mēs par to stāstīsim, rādīsim un leposimies kopā ar jums!  
 
 
 
 
 
 
   
                                                            © copyright Printart         Dizains: Larsoni