JAUNUMI
  KONKURSS 2012
  DARBU IESNIEGŠANA
  IESNIEGTIE DARBI
  KONTAKTI
  ARHĪVS 2011
   Uzvarētāji 2011
   Darbi 2011
   Žūrija 2011
   Bildes 2011
 
PrintArt 2011

2011. gada PrintArt Award dizaina un drukas konkurss noslēdzās 7. oktobrī, iekļaujoties dizaina festivāla Dizains.Nākotne norisēs. Balvas saņēmēji tika sumināti Spīķeru koncertzālē, iegūstot arī godpilno līgas kavalieru statusu. Balvu pasniegšanas ceremonija bija kupli apmeklēta, ļaujot konkursa organizatoriem piedzīvot gandarījumu un prieku par paveikto. 

Pērn konkursam tika iesūtīti 368 darbi, no kuriem otrajā kārtā iekļuva un starptautiskajai žūrijai tika nodoti 277 darbi. Žūrijas komandā Latviju pārstāvēja Ieva Bečere (LPUA izpilddirektore), Ēriks Stendzenieks (MOZZ un LADC), Guntars Sietiņš (LMA Grafikas katedras vadītājs), Māris Upenieks (Young&Hungry), Miķelis Baštiks (Asketic), Orians Anvari (LeoBurnett). Jau otro gadu vērtēšanā piedalījās Christophe Baralesque (Arjowiggins Creative Papers) un Philippe Boutie (Lamtar) – viņš arī uzņēmās žūrijas priekšsēdētāja pienākumus, kā arī Tony Hultqvist – jauns, talantīgs zviedru aģentūras @Fabel Kommunikation radošais direktors.

Žūrija divpakāpju vērtēšanā noteica 2011. gada konkursa uzvarētājus PrintArt Award kategorijās un jaundibinātajās speciālbalvu kategorijās – GrandPrint un GrandArt. Savukārt Antalis produktu piegādātāji noteica savus favorītus sešās speciābalvu kategorijās Perfect Choice 
 
 
 
 
 
 
   
                                                            © copyright Printart         Dizains: Larsoni