JAUNUMI
  KONKURSS 2012
  DARBU IESNIEGŠANA
  IESNIEGTIE DARBI
  KONTAKTI
  ARHĪVS 2011

 

   
  Kontakti
  PrintArt Award komanda
   
  Daiga Zvaigzne
Antalis AS mārketinga vadītāja
Tālr.: + 371 67 100 811
GSM: + 371 29 414 229 daiga.zvaigzne@antalis.lv
 
Rūta Baķe 
PrintArt Award 2012 koordinatore
GSM: + 371 26 330 119
ruta@printart.lv
 
   
  Līga Limanoviča
Mārketinga asistente
Tālr.: + 371 67 100 844
GSM: + 371 26 556 045 liga.limanovica@antalis.lv
 
 
   
  Produktu konsultanti
  Poligrāfijas produkti
   
  Una Medne
GSM: +371 29 448 132 una.medne@antalis.lv  
Inga Strautmane
GSM: + 371 29 447 577
inga.strautmane@antalis.lv 
   
  Aija Bērziņa
GSM: + 371 29 211 511 aija.berzina@antalis.lv  
Dace Baropa
GSM: + 371 29 211 611 
dace.baropa@antalis.lv
   
  Ilona Masteiko
GSM: + 371 29 140 443 
ilona.masteiko@antalis.lv
 
   
  VisCom produkti:
   
  Sabīne Baumane
GSM: + 371 29 229 136 
sabine.baumane@antalis.lv
Raivis Priede
GSM: + 371 26 469 664 
raivis.priede@antalis.lv
   
  Iepakojuma produkti: 
   
  Laine Lismente
GSM: + 371 29 220 624 
laine.lismente@antalis.lv
Mareks Kļaviņš
GSM: +371 26 662 308
mareks.klavins@antalis.lv
   
  PrintArt Award darbu iesniegšana 
 
Antalis AS birojs 
   
  Granīta iela 17
Stopiņi, LV-2119
Darbdienās no 9.00 līdz 17.00 
 
   
  Antalis AS Dizaina centrs 
   
  Baznīcas iela 14
Rīga, LV-1010
Darbdienās no 9.00 līdz 17.00 
 
   
   
 

 

 

 
 
 
 
 
 
   
                                                            © copyright Printart         Dizains: Larsoni